Dr. Silver Siiak

Androloog
Lühidalt minust

Armastan kogu meestehaiguste eriala, kuid südamelähedasimaks on meeste endokriinhaigused. Töötan lisaks Next Fertility Nordic’ule Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinikus.

Haridus

Arstiks sain, lõpetades Tartu Ülikooli 2016. aastal. Õpingute käigus olin praktikal Kaplinna Ülikoolis, Põhja-Eesti Regionaalhaiglas, Ida-Tallinna Keskhaiglas ning Linnamõisa Perearstikeskuses. Täiendan ennast pidevalt osaledes erialastel koolitustel ja konverentsidel.

Liikmelisus

Olen liige Euroopa Androloogia Akadeemias, Euroopa Uroloogia Assotsiatsioonis, Eesti Uroloogide Seltsis, Eesti Seksuaaltervise Liidus, Eesti Arstide Liidus ning Eesti Nooremarstide Ühenduses.

Keeled

Eesti, inglise

Pered meist

Patsientide tagasiside

Väga kiired ja asjakohased vastused. Üdini meeldiv inimene!

Reet Vinkel patsient

Reet Vinkel patsient

Meie perekond on Teile väga tänulik – meie unistus sai teoks just tänu Teile!

Õnnelik pere

Õnnelik pere

Mulle väga meeldis kliiniku puhtus, helgus ja kogu personali helge, soe ja toetav olek! Isegi vereanalüüside võtmisel oli soe tunne nagu oleks vati sees ja hoitud. Selline tunne on vajalik ja meeldiv, kui pead tegelema teemaga, mis ehk mõneti on hirmutav ja ettearvamatu. Dr. Aluri on ülimalt kompetentne ja selgitab nii protseduure, selle tõenäosuseid ja võimalusi nii inimsõbralikult ja terviklikult.

Dr Aluri patsient

Dr Aluri patsient