fbpx

Dr. Silver Siiak

Androloog
Lühidalt minust

Armastan kogu meestehaiguste eriala, kuid südamelähedasimaks on meeste endokriinhaigused. Töötan lisaks Next Fertility Nordic’ule Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinikus.

Haridus

Arstiks sain, lõpetades Tartu Ülikooli 2016. aastal. Õpingute käigus olin praktikal Kaplinna Ülikoolis, Põhja-Eesti Regionaalhaiglas, Ida-Tallinna Keskhaiglas ning Linnamõisa Perearstikeskuses. Täiendan ennast pidevalt osaledes erialastel koolitustel ja konverentsidel.

Liikmelisus

Olen liige Euroopa Androloogia Akadeemias, Euroopa Uroloogia Assotsiatsioonis, Eesti Uroloogide Seltsis, Eesti Seksuaaltervise Liidus, Eesti Arstide Liidus ning Eesti Nooremarstide Ühenduses.

Keeled

Eesti, inglise

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda