Tuuli Dmitrijeva

Juhtiv embrüoloog
Lühidalt minust

Töötan reproduktiivmeditsiini valdkonnas alates 2011. aastast. Olen osalenud erinevatel IVF´iga seonduvatel seminaridel, kursustel ja konverentsidel. Teostan kõiki kehavälise viljastamise protseduure IVF, ICSI, embrüote arengu analüüse, embrüote ja spermide külmsäilitamist / sulatamist ning konsulteerin patsiente embrüoloogia valdkonnas.

Haridus

Tallinna Tehnikaülikool, MSc geenitehnoloogia erialal.

Liikmelisus

ESHRE

Keeled

Eesti, inglise

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda