fbpx

Dr. Helen Liis

Viljatusravi ja günekoloogia
Lühidalt minust 

Armastan kogu sünnitusabi ja günekoloogia eriala, kuid südamelähedaseimaks on viljatusravi ja kirurgilised protseduurid.

Töötan lisaks viljatusravile Next Fertility Nordic kliikus ka Lahtis Päijät-Häme Keskhaiglas, kus tegelen peamisel günekoloogilist patsientide ja operatiivse raviga.

Haridus 

Lõpetasin Tartu Ülikooli arstiteaduskonna cum laude 2017 ning sünnitusabi ja günekoloogia residentuuri Ida-Tallinna Keskhaiglas ja Lahtis Päijät-Häme Keskhaiglas 2021.

Olen ennast regulaarselt täiendanud erialastel koolitustel ja konverentsidel.

Liikmelisus 

ESHRE, ESGE, Eesti Naistearstide Selts, Eesti Arstide Liit

KEELED 

Eesti, soome, inglise, vene

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda