Doonorrakkude tellimine

Next Fertility Nordic munarakupangast ja seemnerakupangast on võimalik leida endale sobiv doonor kiiresti.

Tellige doonorsugurakud endale sobivasse kliinikusse, kus viljatusravi protseduuri teostatakse. Meil on hea koostöö teiste Eesti kliinikutega – Next Fertility Nordic aitab doonori valimisel ning doonorsugurakkude transpordi organiseerimisega. Meie munarakudoonorid  on noored ja terved naised (20-32 aastased) ning spermadoonorid terved mehed (20-35 aastased), kes on läbinud põhjaliku tervisekontrolli. Kõik meie munarakudoonorid ja spermadoonorid on eelnevalt nõustatud ja neile on teostatud geneetilised uuringud (karotüüp, geneetiliste haiguste kandlustest) ning testitud nakkushaiguste suhtes (HIV, HBV, HCV, Syphilis, Chlamydia, Neisseria Gonorrhoeae, Trichomonas vaginalis, HSV2 IgG, CMV IgG/IgM, HTLV 1,2).

Eestis on sugurakudoonorlus anonüümne ja doonori kohta avaldatakse järgmised andmed: rahvus, nahavärv, haridus, perekonnaseis, laste olemasolu, pikkus, kehaehitus, juuste ja silmade värvus.

Viljatusravi saab teostada vajadusel ka topeltdoonorlusega, mis tähendab, et patsient saab meie biopangast tellida korraga nii doonorseemnerakud, kui ka doonormunarakud.

Leia sobiv doonor

Anna teada oma soovist tellida doonorsugurakud

Meie arstid

Dr. Ailen Aluri

Dr. Ailen Aluri

Viljatusravi ja günekoloogia, vastutav arst
Dr. Helen Liis

Dr. Helen Liis

Viljatusravi ja günekoloogia
Dr. Kristiina Piirisild

Dr. Kristiina Piirisild

Viljatusravi ja günekoloogia
Dr. Eija Dorbek

Dr. Eija Dorbek

Viljatusravi ja günekoloogia