Doonorseemnerakud

Next Fertility Nordic spermapangast leiad kiirelt sobivad doonorseemnerakud.

Doonorseemnerakud

Spermapank Next Fertility Nordicus on mõeldud kõigile abivajavatele paaridele Eestis ja ka mujal. Sobivad doonorseemnerakud leiate meie spermapangast kiiresti. Teostame viljatusravi protseduure doonorseemnerakkudega.

Doonorseemnerakud saab tellida teistesse Eesti kliinikutesse ning ka välismaale. Spermapank võimaldab tellida sobivad doonorseemnerakud doonorite koordinaatori abiga. Kliinikute vahelise transpordi aitab samuti Next Fertility Nordic korraldada.

Meie doonorid

Kõik meie doonorikandidaadid läbivad põhjaliku tervisekontrolli, geneetilise testimise (karotüüp, tsüstiline fibroos) ning kontrollitakse nakkushaiguste suhtes (HIV, HBV, HCV, Syphilis, Chlamydia, Neisseria Gonorrhoeae, Trichomonas vaginalis, HSV2 IgG, CMV IgG/IgM, HTLV 1,2).

Nõustame ning oleme toeks oma doonoritele kogu doonorlusprogrammis osalemise vältel ning järgselt. Spermadoonorluse eest on doonorile seadusega ette nähtud hüvitis.

Kuigi doonorlus on anonüümne, siis doonori kohta avaldatakse retsipiendile vaid üldised bioloogilised ja sotsiaalsed andmed: rahvus, nahavärv, haridus, perekonnaseis, laste olemasolu, pikkus, kehaehitus, juuste ja silmade värvus. Neid andmeid kasutatakse retsipiendi jaoks sobiva doonori leidmisel.

Meie spermadoonorid on terved noored mehed peamiselt vanuses 20-35 aastat (ametlikult saab seemnerakke annetada täisealine kuni 40. aastane mees).

Lisaks meie oma spermapangale on võimalus tellida doonorseemnerakke (ka mitte-anonüümseid) teistest biopankadest. Me aitame Teid tellimisel ning transpordi organiseerimisel tunnustatud sugurakupankadest. Meil on koostöö näiteks Fairfax Cryobank, European Sperm Bank’iga ja Cryos International’iga.

Next Fertility Nordicul  on aktiivne doonorlusprogramm ja oma spermapank. Teile sobiv doonor leitakse kiiresti, ilma ootejärjekorrata.

Meie arstid

Dr. Ailen Aluri

Dr. Ailen Aluri

Viljatusravi ja günekoloogia, vastutav arst
Dr. Helen Liis

Dr. Helen Liis

Viljatusravi ja günekoloogia
Dr. Kristiina Piirisild

Dr. Kristiina Piirisild

Viljatusravi ja günekoloogia
Dr. Eija Dorbek

Dr. Eija Dorbek

Viljatusravi ja günekoloogia