fbpx

Dr. Ailen Aluri

Viljatusravi ja günekoloogia, vastutav arst
Lühidalt minust

Naistearstina töötan aastast 2007, millest 9 aastat olen töötanud ITK viljatusravikeskuses. Töötan veel ka Läänemaa Haigla naistenõuandlas ja Confido meditsiinikeskuses, kus võtan vastu günekoloogilisi patsiente. Üle 10 a kogemust viljatusravis.

Haridus

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja läbinud sünnitusabi ja günekoloogia residentuuri AS Ida-Tallinna Keskhaiglas. Olen end täiendanud regulaarselt rahvusvahelistel koolitustel ja 2019. aastal läbisin OMI/AAF poolt korraldatud Salzburgi kliinilise täiendusseminari teemal „Reproductive Medicine“.

Liikmelisus

ESHRE, Eesti Naistearstide Selts, Eesti Perinatoloogia Selts ja Arstide Liit

KEELED

Eesti, vene, inglise, soome

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda