fbpx

Kliinikust

Next Fertility Nordic - uue põlvkonna kliinik
Kogemus. Usaldusväärsus. Koostöö.

Next Fertility Nordic on uue põlvkonna kliinik, kus on ühendatud töötajate pikaaegne kogemus ja uusimad ravivõimalused viljakuse uuringuteks ja raviks. Koos mitmete lisateenustega pakume terviklikku lähenemist viljakuse uuringutes.

Meie ettevõte tegutseb juba aastast 2010, varasemalt BioEximi OÜ ja Fertility Clinic Nordic nime all. Alates 2019. a kuulume Nextclinics gruppi, mis hõlmab endas kõrge kvaliteediga tervishoiuasutusi üle Euroopa, pakkudes peamiselt viljatusravi, günekoloogia ja sünnitusabiga seotud raviteenuseid.

Alates 1. oktoobrist 2021 on Next Fertility Nordic (BioEximi OÜ) Eesti Haigekassa lepingupartner viljatusravis. Kuni 40 aastaste (kaasa arvatud) kindlustatud naiste viljatusraviga seotud kulud katab haigekassa. 

Põhjuseid, miks valida Next Fertility Nordic:

Personaalsed ravivõimalused. Iga patsient on unikaalne, seetõttu oleme pühendunud usaldusliku suhte loomisele patsiendiga, pakkudes igaühele sobivat lahendust viljatusravis. Meie ravivõimaluste peamisteks märksõnadeks on viljakuse kontroll ja lastetuse diagnostika, sugurakkude ja embrüote säilitamine, kehaväline viljastamine, protseduurid doonorsugurakkudega, raseduse jälgimine.

Kaasaegne tehnoloogia. Next Fertility Nordic laborid on varustatud tipptasemel  tehnoloogiaga tagamaks parimad tingimused sugurakkude ja embrüote kultiveerimiseks.

Biopank. Sugurakkude ja embrüote säilitamine. Meil on pikaaegne kogemus sugurakkude külmutamisel ja säilitamisel. Next Fertility Nordic biopangas on suur valik doonormunarakke ja doonorseemnerakke, et aidata kiirelt neid paare,  kelle enda sugurakkude kvaliteet on langenud. Samuti saavad abi need naised, kel partner puudub ja soovivad kasutada doonorseemnerakke lapse saamiseks.

Privaatne. Meie juures on patsientidele loodud privaatsed ja mugavad tingimused.

Toetavad lisateenused. Pakume viljakuse uuringuteks vajalikke toetavaid lisateenuseid nagu kogemusnõustamine, geeninõustamine, toitumisnõustamine ning mitmed teraapiad. Teeme koostööd teiste eriarstide ja teenustepakkujatega.

Teadusuuringud. Hoiame ennast kursis reporduktiivmeditsiini viimaste arendustegevuste ja teadusuuringutega. Teeme koostööd ülikoolide ja teadusasutustega.