Kliinikust

Next Fertility Nordic - uue põlvkonna kliinik
Next Fertility Nordic team
Kogemus. Usaldusväärsus. Koostöö.

Next Fertility Nordic on uue põlvkonna kliinik, kus on ühendatud töötajate pikaaegne kogemus ja uusimad ravivõimalused viljakuse uuringuteks ja raviks. Koos mitmete lisateenustega pakume terviklikku lähenemist lastetuse ravis.

Meie ettevõte tegutseb juba aastast 2010, varasemalt BioEximi OÜ ja Fertility Clinic Nordic nime all. Alates 2019. a kuulume Nextclinics gruppi, mis hõlmab endas kõrge kvaliteediga tervishoiuasutusi üle Euroopa, pakkudes peamiselt viljatusravi, günekoloogia ja sünnitusabiga seotud raviteenuseid. Nextclinics gruppi kuulub 18 kliinikut ja 5 diagnostika laborit kokku seitsmest Euroopa riigist (Saksamaa, Austria, Tšehhi, Šveits, Itaalia, Hispaania, Eesti). 

Alates 1. oktoobrist 2021 on Next Fertility Nordic (BioEximi OÜ) Eesti Tervisekassa lepingupartner viljatusravis ja emakakaelavähi sõeluuringus.

Põhjuseid, miks valida Next Fertility Nordic:

Personaalsed ravivõimalused. Iga patsient on unikaalne, seetõttu oleme pühendunud usaldusliku suhte loomisele patsiendiga, pakkudes igaühele sobivat lahendust viljatusravis. Meie ravivõimaluste peamisteks märksõnadeks on viljakuse kontroll ja lastetuse diagnostika, sugurakkude ja embrüote säilitamine, kehaväline viljastamine, protseduurid doonorsugurakkudega, raseduse jälgimine.

Kaasaegne tehnoloogia ja kõrge ravikvaliteet. Next Fertility Nordic laborid on varustatud tipptasemel  tehnoloogiaga tagamaks parimad tingimused sugurakkude ja embrüote kultiveerimiseks. Sertifitseeritud ISO 15189:2012 meditsiinilabori nõuetele in vitro viljastamise laboriprotseduuride alal.

Biopank. Sugurakkude ja embrüote säilitamine. Meil on pikaaegne kogemus sugurakkude külmutamisel ja säilitamisel. Next Fertility Nordic biopangas on suur valik doonormunarakke ja doonorseemnerakke, et aidata kiirelt neid paare,  kelle enda sugurakkude kvaliteet on langenud. Samuti saavad abi need naised, kel partner puudub ja soovivad kasutada doonorseemnerakke lapse saamiseks.

Privaatne. Meie juures on patsientidele loodud privaatsed ja mugavad tingimused.

Toetavad lisateenused. Pakume viljakuse uuringuteks vajalikke toetavaid lisateenuseid nagu psühholoogiline nõustamine, kogemusnõustamine, geeninõustamine ja toitumisnõustamine. Teeme koostööd teiste eriarstide ja teenustepakkujatega.

Reet Vinkel patsient

Väga kiired ja asjakohased vastused. Üdini meeldiv inimene!

Reet Vinkel patsient

Õnnelik pere

Meie perekond on Teile väga tänulik – meie unistus sai teoks just tänu Teile!

Õnnelik pere

Dr Aluri patsient

Mulle väga meeldis kliiniku puhtus, helgus ja kogu personali helge, soe ja toetav olek! Isegi vereanalüüside võtmisel oli soe tunne nagu oleks vati sees ja hoitud. Selline tunne on vajalik ja meeldiv, kui pead tegelema teemaga, mis ehk mõneti on hirmutav ja ettearvamatu. Dr. Aluri on ülimalt kompetentne ja selgitab nii protseduure, selle tõenäosuseid ja võimalusi nii inimsõbralikult ja terviklikult.

Dr Aluri patsient

Dr Ostrat patsient

Jäin väga rahule! Üks parimad arsti konsultatsioone mis üldse kunagi olen saanud.
Dr.Ostrat väga rahulik, seletab kenasti ja arusaadavalt.

Dr Ostrat patsient

Hästi hoitud patsient, 2023

Aitäh kogu Nexti perele igakülgse abi eest meie pere suurima unistuse täitumisel oma väikest last kätel hoida! Teie juures ei tööta mitte ainult oma ala parimad professionaalid, vaid ka kõige südamikuimad inimesed! Alates esimesest sisseastumisest kliinikusse kuni pojaga haiglast lahkumiseni olime terve Nexti pere poolt igati hoitud ja toetatud.

Hästi hoitud patsient, 2023

Tiina Untera patsient, 2023

Toon esile, et Tiina Untera on suurepärane ämmaemand.
Põhjalik ja südamega asja juures.

Tiina Untera patsient, 2023

Dr Piirisild patsient, 2023

Aitäh dr. Piirisillale meie väikese ime eest!

Dr Piirisild patsient, 2023

Kelli Kade patsient, 2023

Ämmaemand Kelli on tähelepanelik ja hooliv, selgitab kõike üksikasjalikult.
Väga hea mulje külastusest.

Kelli Kade patsient, 2023