fbpx

Kliinikust

Next Fertility Nordic - uue põlvkonna kliinik
Next Fertility Nordic team
Kogemus. Usaldusväärsus. Koostöö.

Next Fertility Nordic on uue põlvkonna kliinik, kus on ühendatud töötajate pikaaegne kogemus ja uusimad ravivõimalused viljakuse uuringuteks ja raviks. Koos mitmete lisateenustega pakume terviklikku lähenemist lastetuse ravis.

Meie ettevõte tegutseb juba aastast 2010, varasemalt BioEximi OÜ ja Fertility Clinic Nordic nime all. Alates 2019. a kuulume Nextclinics gruppi, mis hõlmab endas kõrge kvaliteediga tervishoiuasutusi üle Euroopa, pakkudes peamiselt viljatusravi, günekoloogia ja sünnitusabiga seotud raviteenuseid. Nextclinics gruppi kuulub 18 kliinikut ja 5 diagnostika laborit kokku seitsmest Euroopa riigist (Saksamaa, Austria, Tšehhi, Šveits, Itaalia, Hispaania, Eesti). 

Alates 1. oktoobrist 2021 on Next Fertility Nordic (BioEximi OÜ) Eesti Tervisekassa lepingupartner viljatusravis ja emakakaelavähi sõeluuringus.

Põhjuseid, miks valida Next Fertility Nordic:

Personaalsed ravivõimalused. Iga patsient on unikaalne, seetõttu oleme pühendunud usaldusliku suhte loomisele patsiendiga, pakkudes igaühele sobivat lahendust viljatusravis. Meie ravivõimaluste peamisteks märksõnadeks on viljakuse kontroll ja lastetuse diagnostika, sugurakkude ja embrüote säilitamine, kehaväline viljastamine, protseduurid doonorsugurakkudega, raseduse jälgimine.

Kaasaegne tehnoloogia ja kõrge ravikvaliteet. Next Fertility Nordic laborid on varustatud tipptasemel  tehnoloogiaga tagamaks parimad tingimused sugurakkude ja embrüote kultiveerimiseks. Sertifitseeritud ISO 15189:2012 meditsiinilabori nõuetele in vitro viljastamise laboriprotseduuride alal.

Biopank. Sugurakkude ja embrüote säilitamine. Meil on pikaaegne kogemus sugurakkude külmutamisel ja säilitamisel. Next Fertility Nordic biopangas on suur valik doonormunarakke ja doonorseemnerakke, et aidata kiirelt neid paare,  kelle enda sugurakkude kvaliteet on langenud. Samuti saavad abi need naised, kel partner puudub ja soovivad kasutada doonorseemnerakke lapse saamiseks.

Privaatne. Meie juures on patsientidele loodud privaatsed ja mugavad tingimused.

Toetavad lisateenused. Pakume viljakuse uuringuteks vajalikke toetavaid lisateenuseid nagu psühholoogiline nõustamine, kogemusnõustamine, geeninõustamine ja toitumisnõustamine. Teeme koostööd teiste eriarstide ja teenustepakkujatega.

Soovitaja 2022

Soovitan kõigile Next Fertility Nordic kliinikut, siin sain vastuse igale küsimustele, õhkkond oli lahke
ja usalduslik. Arstid – professionaalid.

Soovitaja 2022

Kelli Kade patsient, 2022

Käisin Kelli Kade juures ning jäin väga rahule, protseduur oli küll ebameeldiv, aga ämmaemand ise oli väga tore ning oskas oma tööd hästi teha.

Kelli Kade patsient, 2022

Tiina Untera patsiendid, 2022

“Väga meeldiv kogemus oli. Tahaksin tänada ämmaemand Tiina Unterat selle meeldiva vastuvõtu eest ❤️”.

„Tiina on olnud alati hästi tore, armas ja soe. Ning ka väga asjalik ja osav. Kõik verevõtmised analüüsideks ja kanüüli panekud on läinud sujuvalt. Ämmaemand, kes peale punktsiooni tegeleb, on ka hästi südamliku ja lahke“.

Tiina Untera patsiendid, 2022

Rahul olev patsient, 2022

Enne kliinikusse minekut oli pabinas ja närvis. Uksest sisse astusin muutusin veidi rahulikumaks, arstiga kohtumisel rahunemist maha. Väga rahulik, sõbralik ja kaunis kliinik.

Rahul olev patsient, 2022

Hästi hoitud patsient, 2022

Sellise emotsionaalselt keerulise probleemi puhul nagu viljatusravi, olen kliinikus tundnud end kogu aeg turvaliselt, hoitult ja hästi.

Hästi hoitud patsient, 2022

Rahul klient, 2022

Väga meeldiv personal! Ma tunnen, et olen oodatud ja hoitud. Aitäh, et võtsite meie jaoks nii palju aega, kuidas peaks süstima (ämmaemand Tiina). Aitäh dr. Aluri, Te olete parim arst, kelle juures olen käinud!

Rahul klient, 2022

Dr Liis patsient, 2022

Dr. Liis oli ülimalt professionaalne, empaatiline, ja tema sügavad teadmised kõikidel teemadel, mida arutasime, lõi kohese usalduse nii Dr. Liisi, kui kliiniku vastu.

Dr Liis patsient, 2022

Inna ja Dr Aluri patsient, 2022

Kõik on ülitoredad ja heasoovlikud. Väga meeldib sõbralik-soe ja ka väga vastutulelik personal. Dr. Aluri vastab meilile ka puhkuse ajal, ei jäta teadmatusse. Ja Inna on lihtsalt super 🙂 Olen väga palju infot saanud!

Inna ja Dr Aluri patsient, 2022