Mis on EmbryoScope™?

Tegemist on inkubaatoriga, kuhu on sisse ehitatud kaameraga mikroskoop, mis teeb embrüotest iga 10 minuti järel pilte. Piltide abil luuakse embrüo arengust film, alates viljastatud munarakust kuni 5.-6. päevase blastotsüstini. EmbryoScope’ s saavad embrüod segamatult areneda ilma, et neid oleks vaja vahepeal inkubaatorist välja võtta.

EmbryoViewer tarkvara võimaldab patsiendil kõiki embrüote pilte ja videosid üksteise kõrval võrrelda ja masinasse integreeritud AI (artificial intelligence) programmid KIDScore/iDAScore aitavad embrüoloogil valida siirdamisks ja külmutamiseks embrüod, millel on suurim potsentsiaal emakas implanteeruda.

Kuidas erineb Embryoscope tavalisest inkubaatorist?

Tavalisest inkubaatorist peab embrüoloog embrüod vähemalt kord päevas välja võtma, et nende arengut mikroskoobi abil hinnata. Embrüote inkubaatorist välja võtmine mõjutab nende kasvukeskkonna tingimusi. Lisaks võib kord päevas embrüoid vaadates jääda märkamatuks väga olulised embrüo arengumustrid, mis mõjutavad naise rasestumist.

EmbryoScope parandab IVF tulemusi

VitroLife uuringud on välja toonud, et EmbryoScope abil saavutatakse rasedus kiiremini. Statistika näitab EmbryoScope’s kultiveeritud embrüote sagedasemat implanteerumist ja raseduse tekkimist ning oluliselt madalamat raseduste katkemise arvu võrreldes tavapärase embrüo kultiveerimisega.

i-3Mxcx6T-X3