Doonormunarakud

Next Fertility Nordic munarakupangast leiad kiirelt sobivad doonormunarakud.

Doonormunarakud

Doonormunarakud Next Fertility Nordicus on mõeldud kõigile abivajavatele paaridele Eestis ja ka mujal. Sobivad doonormunarakud leiate meie munarakupangast kiiresti. Teostame viljatusravi protseduure doonormunarakkudega. Doonormunarakud saab tellida teistesse Eesti kliinikutesse ning ka välismaale. Munarakupank võimaldab tellida sobivad doonormunarakud doonorite koordinaatori abiga. Kliinikute vahelise transpordi aitab samuti Next Fertility Nordic korraldada.

Meie doonorid

Kõik meie doonorikandidaadid läbivad põhjaliku tervisekontrolli ja geneetilised testid (karotüüp, geneetiliste haiguste kandlustest (genetic carrier test). Samuti kontrollitakse doonoreid nakkushaiguste suhtes (HIV, HBV, HCV, syphilis, chlamydia, Neisseria gonorrhoaea, Trichomonas vaginalis, HSV2 Igg, CMV Igg/Igm, HTLV 1,2).

Nõustame ning oleme toeks oma doonoritele kogu doonorlusprogrammis osalemise vältel ning järgselt. Munarakudoonorluse eest on doonorile seadusega ette nähtud hüvitis.

Kuigi doonorlus on anonüümne, siis doonori kohta avaldatakse retsipiendile vaid üldised bioloogilised ja sotsiaalsed andmed: rahvus, nahavärv, haridus, perekonnaseis, laste olemasolu, pikkus, kehaehitus, juuste ja silmade värvus. Neid andmeid kasutatakse retsipiendi jaoks sobiva doonori leidmisel.

Meie munarakudoonorid on terved noored naised peamiselt vanuses 20-31 aastat (ametlikult saab munarakke annetada täisealine kuni 35 aastane naine).

Lisaks meie oma munarakupangale on võimalus tellida doonormunarakke (ka mitte-anonüümseid) teistest biopankadest. Me aitame tellimisel ning transpordi organiseerimisel tunnustatud sugurakupankadest. Meil on koostöö näiteks Ceifer BiobankIMERCryos International’iga.

 

Next Fertility Nordicul  on aktiivne doonorlusprogramm ja oma munarakupank. Teile sobiv doonor leitakse kiiresti, ilma ootejärjekorrata.

Meie arstid

Dr. Ailen Aluri

Dr. Ailen Aluri

Viljatusravi ja günekoloogia, vastutav arst
Dr. Helen Liis

Dr. Helen Liis

Viljatusravi ja günekoloogia
Dr. Kristiina Piirisild

Dr. Kristiina Piirisild

Viljatusravi ja günekoloogia
Dr. Eija Dorbek

Dr. Eija Dorbek

Viljatusravi ja günekoloogia