Dr. Eija Dorbek

Viljatusravi ja günekoloogia
Lühidalt minust

Olen tegelenud viljatusraviga 11 aastat. Töötasin naistearstina Keski-Pohjanmaa Keskhaiglas Soomes ning aastatel 2014 – 2020  viljatusraviarstina Ovumia Fertinova Helsingi kliinikus, sealhulgas vastutava arstina. Olen end täiendanud regulaarselt rahvusvahelistel koolitustel.

Haridus

Arstikraadi omandasin Tartu Ülikoolis ja läbisin sünnitusabi ja günekoloogia residentuuri Tartu Ülikooli Kliinikumis, Ida-Tallinna Keskhaiglas ning Soomes Keski-Pohjanmaa Keskhaiglas.

Liikmelisus

ESHRE, Soome Günekoloogide Selts

Keeled

Eesti, soome, inglise

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda