fbpx

Dr. Silja Ostrat

Loote ultraheliuuringud
Lühidalt minust

Töötan günekoloogina aastast 2015. Töötan lisaks veel Ida-Tallinna Keskhaiglas. Olen abielus ja peres kasvab 3 last.

Haridus

Lõpetasin Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2009.a ja seejärel suundusin günekoloogia residentuuri Ida-Tallinna Keskhaiglasse. Lõpetasin residentuuri 2015.a. Sellest ajast alates olen töötanud naistearstina ITK-s. Kuna günekoloogia on väga lai valdkond, siis olen enam keskendunud just rasedatele ja sünnitusabi poolele ning rasedusaegse UH uuringutele.

Liikmelisus

Eesti Naistearstide Selts, Eesti Nooremarstide Ühendus, Eesti Perinatoloogia Selts

KEELED

Eesti, inglise, vene, soome

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda