fbpx

Helen Bokmann

Administraator
Lühidalt minust

Liitusin Next Fertility Nordic kliinikuga aastal 2021. Olen eelnevalt töötanud koordinaatorina rehabilitatsiooniasutuses ning olen tegev Tallinna Liikumispuudega Inimeste Ühingu juhatuses, kus tegelen peamiselt erinevate ürituste ning väljasõitude korraldamisega puuetega inimestele

Haridus

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli eesti filoloogia erialal. Lisaks olen osalenud mitmetel täiendkoolitustel ja olen läbinud kogemusnõustaja baaskoolituse ja täiendõppe.

Keeled

eesti, inglise, soome

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda