fbpx

Samantha Wake

Vastutav embrüoloog
Lühidalt minust

Alustasin töötamist embrüoloogina 2017.aastal Kanadas. Teostan laboris IUI/IVF/ICSI protseduure, samuti embrüote külmutamist, sulatamist ja siirdamist ning munarakkude külmutamist ja seemnerakkude uuringuid. Lisaks keskendun kliiniku kvaliteedikontrollile ja konsulteerin välismaa patsiente.

Haridus

Nottinghami Ülikool (UK), abistav repruduktsioonitehnoloogia, M. Med. Sci
Nottinghami Ülikool (UK), med. füsioloogia ja terapeutika, BSc

Liikmelisus

Teen ettevalmistusi, et saada 2022 aastal ESHRE poolt sertifitseeritud kliiniliseks embrüoloogiks.

Keeled

Inglise
Eesti (algtase A2)

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda