Next Fertility Nordic uuel aadressil

Next Fertility Nordic uuel aadressil
Avasime 15. juunil uue viljatusravikliiniku Next Fertility Nordic ruumid Tallinnas

Avasime uued kliiniku ruumid Tallinnas Confido tervisemajas (Veerenni 51). Next Fertility Nordic kuulub Euroopa ühte suurimasse viljatusravi kliinikute ketti Next Clinics. Next Clinics grupi investeering Eestisse on osa strateegiast laiendada oma tegevust Põhja-Euroopas, et pakkuda siinsetele patsientidele kõrgetasemelist IVF ravi ja viljatusraviga seotud lisateenuseid. Ettevõte investeeris ligi 2 milj EURi.

Eesti kliinik valmis Next Clinics grupi greenfield projekti raames ja on mudeliks uue põlvkonna IVF kliinikutele, mille sarnaseid plaanib Next Clinics ehitada ka teistesse riikidesse. Uue kliiniku rajamisel lähtuti rahvusvahelistest IVF standarditest ja välisekspertide soovitustest. Suurt rõhku on pandud patsientide mugavusele, IVF labori tehnoloogia uuendamisele ja labori kvaliteedinõuetele.

Viljatusravi ja lisateenused

Uues viljatusravikeskuses on patsientidel võimalus lisaks tavapärasele viljatusraviprotseduurile saada juurde ka olulisi toetavaid tugiteenuseid. Next Fertility Nordic tegevjuhi Karin Rosensteini sõnul on kliiniku eesmärk pakkuda terviklikku lähenemist lastetuse ravis. “Lisaks viljatusravile ja raseduse jälgimisele oleme oma teenuste hulka lisanud geeninõustamise ning kogemus- ja toitumisnõustamise. Oluline on igakülgselt toetada lastetuse ravi läbivaid paare, kuna vahel võib tee lapse saamiseni kujuneda pikaks ja kurnavaks.” Kliiniku vastutava arsti dr Ailen Aluri sõnul on väga oluline, et viljakusega seotud küsimuste korral ei jäädaks pikalt ootama, vaid tullakse viljatusravi arsti juurde, kes oskab asjakohast nõu anda. Alates sügisest saab ettevõte pakkuda viljatusraviteenust ka Haigekassa toel.

Ämmaemand Tiina Untera lisas, et kliiniku ämmaemandad pakuvad peredele professionaalset tuge pereplaneerimisel, lapseootuse ajal ja sünnitusjärgsel perioodil.

Next Clinics grupp

Endine Synlab asutaja Miroslaw Herden, kes viis aastat tagasi pani aluse Next Clinics grupile: “Viljatusravi on tänapäeva ühiskonnas väga oluline tervishoiu valdkond. Meie töö kõrge kvaliteet, tipptehnoloogia ning soov panustada inimeste tervisesse on meie kliinikute ja meeskonna fundamentaalsed väärtused”.

NEXTCLINICS INTERNATIONAL: Next Clinics Gruppi kuulub 18 kliinikut ja 7 laborit kokku seitsmes Euroopa riigist. Tegemist on ühe Euroopa suurima viljatusravi ja kliinilist diagnostikat pakkuva tervishoiuasutuste grupiga, mille kliinikutes ja laborites teostatakse aastas kokku üle 10 000 IVF protseduuri, ligikaudu 4,5 miljonit diagnostilise testi ja üle 30 000 geneetilise analüüsi.

Next Fertility Nordic

 Ettevõte BioEximi OÜ tegutseb aastast 2010 ja on pakkunud kehavälise viljastamisega seotud laboriteenuseid. Next Fertility Nordic (varasema nimega Fertility Clinic Nordic) alustas tegevust 2015. Kliinikul on oma munaraku- ja seemnerakupank, kus on võimalik säilitada enda sugurakke ja embrüoid. Lisaks on säilitamisel suur valik doonomunarakke ja doonorseemnerakke, et aidata kiirelt neid paare, kelle enda sugurakkude kvaliteet ja arv on langenud. Alates 2019. aastast kuulub ettevõte NEXTCLINICS gruppi.

BioEximi OÜ, Registrikood 11767227

Terviseameti tegevusload: L05271 Eriarstiabi ja L05272 Ämmaemandusabi  

Ravimiameti tegevusluba nr 6.

Fotod: Kadri Unt