Are you international patient?

Yolanda Pereira Moreira Vainu, MSc

Embrüoloog, PGT-biopsia tehnik & Biopanga juht
Lühidalt minust

Alustasin töötamist embrüoloogina 2019.aastal Ginemed kliinikus ja jätkasin magistriõpinguid IVI RMA Global Education õppeprogrammis, kus omandasin vajalikud tehnikaid nii IVF kui ka androloogia laboris.
2021-2023 töötasin Elite kliinikus Tartus, kus täitsin IVF laborijuhataja kohustusi ja olin sealse munarakupanga eest vastutav isik.

Haridus

Valencia Ülikool (Hispaania), abistav repruduktsioonitehnoloogia, M. Med. Sci
Evora Ülikool (Portugal), med. füsioloogia ja terapeutika, BSc

Liikmelisus

ESHRE

Keeled

Inglise, Portugali, Hispaania, Cape Verde Kreooli, Prantsuse (A2)

Pered meist

Patsientide tagasiside

Kiidan dr. Meigas-Tohvrit! Väga meeldiv arst, kes selgitas kõike põhjalikult, arusaadavalt ja rahulikult. Kokkuvõttes väga meeldiv kogemus. Ka vereproovi võttev ämmaemand oli väga meeldiv!

Patsient, 2026

Patsient, 2026

Tiina Untera on sama soe ja empaatiline kui 25 aastat tagasi, kui ta oli minu ämmaemandaks raseduse jälgimise ajal ja keisrlõikega sünnituse ajal. Tiina on tõeline aare.

Patsient, 2026

Patsient, 2026

Arst oli väga soe ja sõbralik. Avatud ja abivalmis. Väga meeldis, et enne mingit tegevust, ütles mulle mida teeb. Hoidis mind kursis. Aitäh!

Patsient, 2026

Patsient, 2026