Dr. Kristiina Piirisild

Viljatusravi ja günekoloogia
Lühidalt minust

Naistearstiks õppides sain aru, et viljatus ja sellega seonduvad küsimused on valdkond, mis mulle enim huvi pakub ning mõistes, kui oluline on see inimeste elus, kinnistus teadmine, et tahan anda omapoolse panuse. Töötan lisaks Next Fertility Nordic kliinikule günekoloogina ka Pärnu Haiglas , kus tegelen samuti viljatusteemalise nõustamisega.

Haridus

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna. Pool sünnitusabi ja günekoloogia residentuurist olen läbinud lisaks Eesti haiglatele Soomes Kuopio Ülikooli- ning Kotka Keskhaiglas. Lisaks täiendan end regulaarselt erialastel koolitustel ning konverentsidel.

Liikmelisus

Eesti Naistearstide Selts, Eesti Arstide Liit, Suomen Gynekologiyhdistys, ESHRE

Keeled

Eesti, soome, inglise

Pered meist

Patsientide tagasiside

Väga kiired ja asjakohased vastused. Üdini meeldiv inimene!

Reet Vinkel patsient

Reet Vinkel patsient

Meie perekond on Teile väga tänulik – meie unistus sai teoks just tänu Teile!

Õnnelik pere

Õnnelik pere

Mulle väga meeldis kliiniku puhtus, helgus ja kogu personali helge, soe ja toetav olek! Isegi vereanalüüside võtmisel oli soe tunne nagu oleks vati sees ja hoitud. Selline tunne on vajalik ja meeldiv, kui pead tegelema teemaga, mis ehk mõneti on hirmutav ja ettearvamatu. Dr. Aluri on ülimalt kompetentne ja selgitab nii protseduure, selle tõenäosuseid ja võimalusi nii inimsõbralikult ja terviklikult.

Dr Aluri patsient

Dr Aluri patsient