fbpx

Dr. Kristiina Piirisild

Viljatusravi ja günekoloogia
Lühidalt minust

Naistearstiks õppides sain aru, et viljatus ja sellega seonduvad küsimused on valdkond, mis mulle enim huvi pakub ning mõistes, kui oluline on see inimeste elus, kinnistus teadmine, et tahan anda omapoolse panuse. Töötan lisaks Next Fertility Nordic kliinikule günekoloogina ka Pärnu Haiglas , kus tegelen samuti viljatusteemalise nõustamisega.

Haridus

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna. Pool sünnitusabi ja günekoloogia residentuurist olen läbinud lisaks Eesti haiglatele Soomes Kuopio Ülikooli- ning Kotka Keskhaiglas. Lisaks täiendan end regulaarselt erialastel koolitustel ning konverentsidel.

Liikmelisus

Eesti Naistearstide Selts, Eesti Arstide Liit, Suomen Gynekologiyhdistys, ESHRE

Keeled

Eesti, soome, inglise

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda