fbpx

Eerika Eensalu

Kliendisuhete juht
Lühidalt minust

Liitusin Next Fertility Nordic meeskonnaga aastal 2018. Varasemalt olen töötanud klienditeenindajana erinevates valdkondades ning koolituste koordinaatorina koolituskeskuses. Koordineerin suhtlust meie kliiniku arstide, õdede ja patsientide vahel, samuti aitan kolleege administratiivsetes küsimustes. Pean tähtsaks, et meie patsiendid saaksid parima võimaliku teeninduse ning tunneksid ennast meie kliinikus hästi.

Haridus

Olen lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia klassikalise laulu eriala pedagoogika suunal (2016, MA). Lisaks olen läbinud erinevaid klienditeeninduse, arhiivinduse ja andmekaitsega seotud koolitusi.

Keeled

eesti, inglise, vene, saksa

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda