Eerika Eensalu

Kliendisuhete juht
Lühidalt minust

Liitusin Next Fertility Nordic meeskonnaga aastal 2018. Varasemalt olen töötanud klienditeenindajana erinevates valdkondades ning koolituste koordinaatorina koolituskeskuses. Koordineerin suhtlust meie kliiniku arstide, õdede ja patsientide vahel, samuti aitan kolleege administratiivsetes küsimustes. Pean tähtsaks, et meie patsiendid saaksid parima võimaliku teeninduse ning tunneksid ennast meie kliinikus hästi.

Haridus

Olen lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia klassikalise laulu eriala pedagoogika suunal (2016, MA). Lisaks olen läbinud erinevaid klienditeeninduse, arhiivinduse ja andmekaitsega seotud koolitusi.

Keeled

eesti, inglise, vene

Pered meist

Patsientide tagasiside

Väga kiired ja asjakohased vastused. Üdini meeldiv inimene!

Reet Vinkel patsient

Reet Vinkel patsient

Meie perekond on Teile väga tänulik – meie unistus sai teoks just tänu Teile!

Õnnelik pere

Õnnelik pere

Mulle väga meeldis kliiniku puhtus, helgus ja kogu personali helge, soe ja toetav olek! Isegi vereanalüüside võtmisel oli soe tunne nagu oleks vati sees ja hoitud. Selline tunne on vajalik ja meeldiv, kui pead tegelema teemaga, mis ehk mõneti on hirmutav ja ettearvamatu. Dr. Aluri on ülimalt kompetentne ja selgitab nii protseduure, selle tõenäosuseid ja võimalusi nii inimsõbralikult ja terviklikult.

Dr Aluri patsient

Dr Aluri patsient