fbpx

Dr. Minna Mari Lett (lapsehoolduspuhkusel)

Üldarst, sünnitusabi ja günekoloogia resident
Lühidalt minust

Olen töötanud varasemalt nii erakorralise meditsiini osakonnas, onkoloogia päevaravis, kui ka lastekirurgias. Kui minust ei oleks saanud arsti, siis meeldiks mulle väga lasteraamatuid illustreerida. Vaba aega meeldib mulle sisustada kultuuriga. Mulle meeldivad peaaegu kõik kunstivormid kokakunstist filmikunstini.

Haridus

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja läbin hetkel sünnitusabi ja günekoloogia residentuuri AS Ida-Tallinna Keskhaiglas. Täiendan end võimalusel ka erinevatel koolitustel nii Eestis kui välismaal.

Liikmelisus

Eesti Naistearstide Selts, Eesti Perinatoloogia Selts

Keeled

Eesti, saksa, inglise

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda