Eesti Haigekassa lepingupartner viljatusravis

Eesti Haigekassa lepingupartner viljatusravis

Next Fertility Nordic (BioEximi OÜ) on Eesti Haigekassa lepingupartner viljatusravis. Kuni 40 aastaste (kaasa arvatud) kindlustatud naiste viljatusraviga seotud kulud katab haigekassa. Patsiendid, kellel ei ole õnnestunud loomulikul teel lapseootele jääda, on oodatud meie kogenud viljatusraviarstide, vastuvõttudele. Arstid aitavad välja selgitada lastetuse põhjuseid, määravad vajalikud uuringud ja analüüsid ning vajadusel teostatakse kliinikus kehavälise viljastamise protseduur.

Haigekassa kompenseerib lisaks ka alla 35 aastaste naiste ja alla 40 aastaste meeste sugurakkude külmutamise meditsiinilistel näidustustel.

Lastetus puudutab iga 6.-8. paari.

Haigekassa toetab viljatusravi!

Lastetuse põhjused võivad olla väga erinevad ja võrdselt nii naise kui ka mehe poolsed. Kliiniku vastutava arsti Dr Ailen Aluri sõnul on väga oluline, et viljakusega seotud küsimuste korral ei jäädaks pikalt ootama vaid tullakse viljatusravi arsti juurde, kes oskab asjakohast nõu anda. 

Next Fertility Nordic viljatusravikeskuses on patsientidel võimalus lisaks tavapärasele viljatusraviprotseduurile saada juurde ka olulisi toetavaid tugiteenuseid, et pakkuda terviklikku lähenemist lastetuse ravis.  Oleme lisaks viljatusravile ja raseduse jälgimisele lisanud oma teenuste hulka geeninõustamise, kogemusnõustamine ning toitumisnõustamse. Next Fertility Nordic kliiniku on oma doonormunarakkude ja doonorseemnerakkude pank, et aidata kiirelt neid patsiente, kellel on enda sugurakkude arv või kvaliteet langenud. Oluline on igakülgselt toetada lastetuse ravi läbivaid paare, kuna vahel võib tee lapse saamiseni kujuneda pikaks ja kurnavaks.

 

Kaasaegne IVF labor

Next Fertility Nordic kliiniku IVF labor on varustatud kaasaegseima tehnoloogiaga. Viljastatud munarakke kultiveeritakse EmbryoScope inkubaatoris, mis on varustatud kaamerasüsteemiga ja kus embrüod saavad segamatult areneda kuni 5.-6. päevani. Naisele siirdamiseks valitakse parima kvaliteediga embrüo, mille valikul on abiks AI (artificial intelligence) programm iDASCORE. Kliiniku IVF labori ja opisaali parima õhukvaliteedi tagamiseks on ventilatsioonisüsteemi integreeritud LifeAire filtrid.

IVF labori töötajatel on pikaaegne kogemus sugurakkude ja embrüotega töötamisel. Koostöös kliiniku arstide ja õdedega tehakse omalt poolt parim, et aidata kaasa patsientide protseduuride õnnestumisele.

 

Oleme abiks pere loomisel!

 

BioEximi OÜ, Registrikood 11767227

Terviseameti tegevusload: L05271 Eriarstiabi ja L05272 Ämmaemandusabi  

Ravimiameti tegevusluba nr 6.