fbpx

Anu Grünthal

IVF õde
LÜHIDALT MINUST

Olen alates 2017. aastast ennast täielikult pühendanud viljatusravi alasele õendustööle, kui liitusin nii Next Fertility Nordic ning Lääne-Tallinna Keskhaigla viljatusravi kliinikute meeskondadega. Seoses elukoha vahetusega Pärnusse, olen jätkanud viljatusravi alaste nõustamistega VIV Living tervisekeskuses asuvas Next Fertility Nordic Pärnu harukliinikus. Varasemalt olen töötanud panganduses ja eraettevõtluses.

HARIDUS

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
Tallinna Tehnikaülikool

KEELED

Eesti, inglise, suhtlustasemel soome, vene ja hispaania keel

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda