fbpx

Next Fertility Nordic kliiniku kliendiõhtud

Next fertility Nordic kliiniku kliendiõhtud on hea võimalus saada rohkem teada meie teenuste kohta, küsida nõu erialaspetsialistidelt ja tutvuda kliiniku ruumidega.

Järgmine kliendiõhtu toimub juba 1.juunil kell 16:00 – 18:00

Oled oodatud Next Fertility Nordic kliiniku kliendiõhtule, mis toimub 1. juunil, kell 16-18, aadressil: Veerenni 51, 4. korrus, B korpus, Tallinn.
Klienidõhtu on hea võimalus küsida nõu meie erialaspetsialistidelt ja tutvuda kliiniku ruumidega. Seekordse kliendiõhtu keskseks teemaks on “Naise viljakus”. Kohal on Dr Ailen Aluri, Dr Kristiina Piirisild, ämmaemand Tiina Untera, õde Triin Kähr, embrüoloogid Samantha Wake ja Kertu Kadastik.

Seminar naise viljakusest:
  • Kuidas kontrollida naise viljakust?
  • Millal hakkab viljakus langema?
  • Millal tasuks kaaluda munarakkude külmutamist?
  • Naise viljatuse peamised põhjused.
  • Doonormunarakkude kasutamine viljatusravis.

Pakume kohapeal suupisteid!

Palun anna oma tulekust teada vastates Facebooki üritusele või täida allolev vorm, kus saad esitada ka oma küsimusi!

Varasemalt toimunud

Oled oodatud Next Fertility Nordic kliiniku esimesele kliendiõhtule, mis toimub 21. aprillil, kell 16-18, aadressil: Veerenni 51, 4. korrus, B korpus, Tallinn.

Tutvustame oma teenuseid:

Erialapetsialistid: Dr Helen Liis, ämmaemand Tiina Untera, õde Triin Kähr, embrüoloogid Samantha Wake ja Kertu Kadastik, kogemusnõustaja ja doonorite koordinaator Inna Ossiptšuk ja patsiendi koordinaator Eerika Eensalu.

Palun anna oma tulekust meile teada ja registreeru üritusele täites allolev kontaktivorm. Kui Sind huvitab mõni konkreetne teema, siis lisa kontaktivormile ka oma küsimused.

emakakaelavähi sõeluuring