fbpx

Inna Ossiptšuk

Doonorite koordinaator, IVF kogemusnõustaja
Lühidalt minust

Liitusin Next Fertility Nordic’u meeskonnaga aastal 2017. Enne seda töötasin 20 aastat TLÜ-s türgi keele ja kirjanduse lektorina. Tegelen kliiniku töökorraldusega doonorite ja meditsiinipersonali vahel ja nõustan patsiente doonori valikul. Samuti teen kogemusnõustamist nii patsientidele, kui doonoritele. Olen eriala suhtes paindlik inimene, kuid soov teisi aidata ei ole ajas muutunud. Olgu see kas läbi võõrkeele õpetamise, ravitsükli jaoks doonori valiku osas aitamise või siis patsiendi viljatusraviga seotud pingest vabastamise. Olen aktiivne ja positiivse mõttelaadiga inimene; huvialade seas on tõlkimine ja psühholoogia.

Haridus

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli vene filoloogia, magistrikraadi olen saanud Idamaade filoloogia (türgi keel ja kirjandus) erialal. Olen end täiendanud rahvusvahelistel koolitustel Eestis ja Türgis. Aastatel 2020-2021 läbisin kogemusnõustamise koolituse.

Keeled

Eesti, vene, türgi, inglise

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda