fbpx

Inna Ossiptšuk

Doonorite koordinaator, IVF kogemusnõustaja
Lühidalt minust

Liitusin Next Fertility Nordic’u meeskonnaga aastal 2017. Enne seda töötasin 20 aastat TLÜ-s türgi keele ja kirjanduse lektorina. Tegelen kliiniku töökorraldusega doonorite ja meditsiinipersonali vahel ja nõustan patsiente doonori valikul. Samuti teen kogemusnõustamist nii patsientidele, kui doonoritele. Olen eriala suhtes paindlik inimene, kuid soov teisi aidata ei ole ajas muutunud. Olgu see kas läbi võõrkeele õpetamise, ravitsükli jaoks doonori valiku osas aitamise või siis patsiendi viljatusraviga seotud pingest vabastamise. Olen aktiivne ja positiivse mõttelaadiga inimene; huvialade seas on tõlkimine ja psühholoogia.

Haridus

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli vene filoloogia, magistrikraadi olen saanud Idamaade filoloogia (türgi keel ja kirjandus) erialal. Olen end täiendanud rahvusvahelistel koolitustel Eestis ja Türgis. Aastatel 2020-2021 läbisin kogemusnõustamise koolituse.

Keeled

Eesti, vene, türgi, inglise

Pered meist

Patsientide tagasiside

Jäin väga rahule! Üks parimad arsti konsultatsioone mis üldse kunagi olen saanud.
Dr.Ostrat väga rahulik, seletab kenasti ja arusaadavalt.

Dr Ostrat patsient

Dr Ostrat patsient

Aitäh kogu Nexti perele igakülgse abi eest meie pere suurima unistuse täitumisel oma väikest last kätel hoida! Teie juures ei tööta mitte ainult oma ala parimad professionaalid, vaid ka kõige südamikuimad inimesed! Alates esimesest sisseastumisest kliinikusse kuni pojaga haiglast lahkumiseni olime terve Nexti pere poolt igati hoitud ja toetatud.

Hästi hoitud patsient, 2023

Hästi hoitud patsient, 2023

Toon esile, et Tiina Untera on suurepärane ämmaemand.
Põhjalik ja südamega asja juures.

Tiina Untera patsient, 2023

Tiina Untera patsient, 2023