fbpx

Inna Ossiptšuk

Doonorite koordinaator, IVF kogemusnõustaja
Lühidalt minust

Liitusin Next Fertility Nordic’u meeskonnaga aastal 2017. Enne seda töötasin 20 aastat TLÜ-s türgi keele ja kirjanduse lektorina. Tegelen kliiniku töökorraldusega doonorite ja meditsiinipersonali vahel ja nõustan patsiente doonori valikul. Samuti teen kogemusnõustamist nii patsientidele, kui doonoritele. Olen eriala suhtes paindlik inimene, kuid soov teisi aidata ei ole ajas muutunud. Olgu see kas läbi võõrkeele õpetamise, ravitsükli jaoks doonori valiku osas aitamise või siis patsiendi viljatusraviga seotud pingest vabastamise. Olen aktiivne ja positiivse mõttelaadiga inimene; huvialade seas on tõlkimine ja psühholoogia.

Haridus

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli vene filoloogia, magistrikraadi olen saanud Idamaade filoloogia (türgi keel ja kirjandus) erialal. Olen end täiendanud rahvusvahelistel koolitustel Eestis ja Türgis. Aastatel 2020-2021 läbisin kogemusnõustamise koolituse.

Keeled

Eesti, vene, türgi, inglise

Pered meist

Patsientide tagasiside

Soovitan kõigile Next Fertility Nordic kliinikut, siin sain vastuse igale küsimustele, õhkkond oli lahke
ja usalduslik. Arstid – professionaalid.

Soovitaja 2022

Soovitaja 2022

Käisin Kelli Kade juures ning jäin väga rahule, protseduur oli küll ebameeldiv, aga ämmaemand ise oli väga tore ning oskas oma tööd hästi teha.

Kelli Kade patsient, 2022

Kelli Kade patsient, 2022

“Väga meeldiv kogemus oli. Tahaksin tänada ämmaemand Tiina Unterat selle meeldiva vastuvõtu eest ❤️”.

„Tiina on olnud alati hästi tore, armas ja soe. Ning ka väga asjalik ja osav. Kõik verevõtmised analüüsideks ja kanüüli panekud on läinud sujuvalt. Ämmaemand, kes peale punktsiooni tegeleb, on ka hästi südamliku ja lahke“.

Tiina Untera patsiendid, 2022

Tiina Untera patsiendid, 2022