Inna Ossiptšuk

Doonorite koordinaator, IVF kogemusnõustaja
Lühidalt minust

Liitusin Next Fertility Nordic’u meeskonnaga aastal 2017. Enne seda töötasin 20 aastat TLÜ-s türgi keele ja kirjanduse lektorina. Tegelen kliiniku töökorraldusega doonorite ja meditsiinipersonali vahel ja nõustan patsiente doonori valikul. Samuti teen kogemusnõustamist nii patsientidele, kui doonoritele. Olen eriala suhtes paindlik inimene, kuid soov teisi aidata ei ole ajas muutunud. Olgu see kas läbi võõrkeele õpetamise, ravitsükli jaoks doonori valiku osas aitamise või siis patsiendi viljatusraviga seotud pingest vabastamise. Olen aktiivne ja positiivse mõttelaadiga inimene; huvialade seas on tõlkimine ja psühholoogia.

Haridus

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli vene filoloogia, magistrikraadi olen saanud Idamaade filoloogia (türgi keel ja kirjandus) erialal. Olen end täiendanud rahvusvahelistel koolitustel Eestis ja Türgis. Aastatel 2020-2021 läbisin kogemusnõustamise koolituse.

Keeled

Eesti, vene, türgi, inglise

Pered meist

Patsientide tagasiside

Väga kiired ja asjakohased vastused. Üdini meeldiv inimene!

Reet Vinkel patsient

Reet Vinkel patsient

Meie perekond on Teile väga tänulik – meie unistus sai teoks just tänu Teile!

Õnnelik pere

Õnnelik pere

Mulle väga meeldis kliiniku puhtus, helgus ja kogu personali helge, soe ja toetav olek! Isegi vereanalüüside võtmisel oli soe tunne nagu oleks vati sees ja hoitud. Selline tunne on vajalik ja meeldiv, kui pead tegelema teemaga, mis ehk mõneti on hirmutav ja ettearvamatu. Dr. Aluri on ülimalt kompetentne ja selgitab nii protseduure, selle tõenäosuseid ja võimalusi nii inimsõbralikult ja terviklikult.

Dr Aluri patsient

Dr Aluri patsient