fbpx

Kirlin Meejärv

Ämmaemand
Lühidalt minust

Töötan ämmaemandana alates 2016. aastast. Nõustan patsiente, toetan neid raseduse jälgimise ajal ning ka sünnitusjärgselt, samuti teen imetamisnõustamist. Töötan ka Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusosakonnas, kus toetan naisi ja peresid sünnitusel ja sünnitusjärgsel perioodil ning annan seal sünnituseks ettevalmistavaid loenguid perekoolis.

Haridus

Olen lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemanduse erialal. Läbinud Unicefi imetamisnõustamise koolituse ning täiendanud end erinevatel ämmaemandusalastel koolitustel.

Liikmelisus

Eesti Ämmaemandate Ühing, Eesti Perinatoloogia Selts

Keeled

eesti, inglise

Pered meist

Patsientide tagasiside

Mis puudutab Tiina Untera poolt mulle osutatud teenust, siis ei jätku sõnu, et teda ära kiita. Ükskõik, kes usaldab end tema emalikesse turvalistesse kätesse, ei pea kunagi pettuma. Ma tahaks jätkuvalt olla rase ainuüksi sellepärast, et saaksin edasi käia tema visiitidel.

Angelina, 2021

Angelina, 2021

Mul oli võimalus teha konsultatsiooni naistearstiga veebi vahendusel, millega jäin väga rahule. Arst andis head nõu ja turvalist tunnet. Kindlasti leian end ka tulevikus Teie kliinikus.

Patsient, 2021

Patsient, 2021

Ma olen väga-väga õnnelik! Sain emaks spermadoonorluse abil. Tunnen, et asjad on nüüd nii, nagu nad olema peaks. Mulle oli väga oluline emaks saada, seega ma ei tunne enam survet, et olen lapsesaamisega hiljaks jäänud, sest viljakus naistel ju langeb kolmekümnendates.  Olen juba oma esimesele lapsele rääkinud, kuidas tema siia ilma sündis. Ta teab, et emme käis kliinikus, kus pandi emme sisse  ”beebiseemned” ja nii ta sündis.

Linda

Linda